Skip links

İptal ve İade Şartları

6502 sayılı Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar cayma hakkının istisnalarıdır. Bu bağlamda, online eğitimlerde (dijital eğitim içerikleri dahil) iade veya iptal yapılamamaktadır.

İADE POLİTİKASI

Bir etkinlik için bir ürün, hizmet veya bilet satın aldığınızda, herhangi bir geri ödeme yapılmasını sağlayabilir ya da sağlayamayabilir. Her belirli ürün, hizmet, etkinlik veya kurs, kendi iade politikasını belirleyecektir.

DİĞER

1998 dijital Milenyum telif hakkı yasası (“DMCA”), İnternette görünen malzemenin ABD telif hakkı yasası uyarınca haklarını ihlal ettiğini düşünen telif hakkı sahiplerine başvuru sağlar. Şirket tarafından barındırılan malzemelerin telif hakkınızı ihlal ettiğine iyi niyetle inanıyorsanız, siz veya aracınız, materyalin kaldırılmasını veya erişimi engellenmesini isteyen bir bildirim gönderebilir. Bir telif hakkı sahibi veya adına hareket etmeye yetkili bir kişi tarafından DMCA gerekliliklerine uymayan herhangi bir bildirim, yeterli bildirim olarak kabul edilmeyecek ve ŞİRKET’in fiili gerçekleri veya durumlarını ihlal eden gerçek bilgiler veya koşullar hakkında bilgi vermeyecek şekilde kabul edilmeyecektir. Telif hakkı ihlali bildiriminin hatalı bir şekilde size karşı yapıldığına inanıyorsanız, DMCA, ŞİRKET’e bir karşı bildirim göndermenize izin verir. Tüm bildirimler ve karşı bildirimler, DMCA tarafından uygulanan geçerli yasal gereklilikleri yerine getirmelidir; Ayrıntılar için http://www.loc.gov/copyright adresine bakınız. ŞİRKET’in telif hakkı ihlali iddiaları ya da karşı bildirim talepleri için Telif Hakkı Temsilcisi’ne şu adresten erişilebilir: destek@pythonogren.com

Bu Anlaşma, ŞİRKET’in ve ilgili görevlilerimizin, haleflerimizin, mirasçılarımızın ve yasal temsilcilerimizin yararına bağlayıcı olacaktır. Bu Sözleşme veya buradaki herhangi bir hak, ŞİRKET’in önceden yazılı izni olmadan verilemez. Yukarıdakilere rağmen, bu sözleşme kapsamındaki tüm hak ve yükümlülükler, şirket tarafından herhangi bir bağlı kuruluşa veya tamamen sahip olduğu bağlı ortaklıklara serbestçe atanabilir
Bu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanacaktır ve herhangi bir anlaşmazlık Türkiye Cumhuriyeti, de bağlayıcı tahkime tabi olacaktır. Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmü kanunsuz, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz ise, bu hüküm bu sözleşmeden ayrılabilir sayılır ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.

UYARI

Çok düşük bir ihtimal olmasına rağmen, Bu politika istediğimiz zaman değiştirilebilir. Bu politikayı güncellememiz gerekirse, güncellemeleri Web sitemizde bu sayfada yayınlayacağız.